امری: رابطه‌ام با اوزیل خیلی خوب است

ورزش سه: اونای امری، سرمربی آرسنال شایعات اخیر در مورد اختلافش با مسوت اوزیل، ستاره آلمانی توپچی ها، را رد کرد.


 نیمکت نشینی اوزیل در دیدار مقابل وستهام، شایعاتی در مورد ایجاد مشکل بین او و امری ایجاد کرد و هرچند او در پیروزی 3-2 آرسنال مقابل کاردیف به ترکیب اصلی بازگشت اما این به شایعات پایان نداد.


ولی در آستانه دیدار این هفته آرسنال مقابل نیوکاسل، امری تاکید کرد که رابطه اش با این ستاره آلمانی کاملا خوب است.


او به خبرنگاران گفت:" ما رابطه خیلی خوبی داریم. کنفرانس های مطبوعاتی برای من فرصتی برای صحبت در مورد اینکه بقیه در مورد ما چه می گویند، نیست. من رابطه خیلی خوبی با مسوت دارم و تلاش می کنم تا از نظر حرفه ای باعث بهتر شدن او شوم تا بهترین عملکرد و کیفیتش را ارائه بدهد.


همچنین این هفته در روزنامه ها خواندم که در دیدار مقابل منچسترسیتی، من به مسئول زمین گفتم که "به چمن آب نده". این حقیقت ندارد. ما پروژه مان را با نکات مثبت و کارمان پیش می بریم."


امری: رابطه‌ام با اوزیل خیلی خوب است


انتقادهایی که از اوزیل به دلیل دیدار با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، شد، باعث شد تا او از تیم ملی آلمان کناره گیری کند. به همین دلیل در دیدارهای اخیر ژرمن ها مقابل فرانسه و پرو حضور نداشت؛ مسئله ای که امری از آن خوشحال است:


" این اولین باری است که او بعد از سال ها در اردوی آلمان حضور ندارد و شاید احساس متفاوتی داشته باشد اما هر روز که او کار می کند، من او را زیر نظر دارم. او خوب و راضی به نظر می رسد و طبق خواسته ما کار می کند.


بازیکنانی که برای تیم های ملی شان بازی می کنند، از هویت شان دفاع می کنند و وقتی بازیکنی دیگر برای تیم ملی بازی نمی کند، فکر می کنم برای ما خوب است زیرا روی باشگاهش تمرکز دارد.


دلیل اوزیل، برای من هم مهم است. مسوت مانند سایر بازیکنان اینجا خیلی خوب کار کرد. من می بینم که کاملا روی کارش تمرکز دارد."

'