درون کنسول را در باندل ویژه پلی استیشن 4 پرو ببینید [تماشا کنید]

كنسول هاى پلى استيشن تا امروز در مجموع بيشتر از 500 ميليون واحد فروش رفته اند و به همين مناسبت سونى از باندل جديد پلی استیشن 4 پرو رونمايى كرد.


اين كنسول كه با نام PS4 Pro 500 Million شناخته مى شود از حافظه اى 2 ترابايتى و طراحى ماتى بهره مى برد كه به شما امكان ديدن داخل كنسول را خواهد داد. پلی استیشن 4 پرو جدید كه قيمتى معادل 500 دلار دارد، به همراه دوربين پلى استيشن به صورت محدود و تنها به تعداد 50 هزار واحد عرضه مى شود و از دو هفته دیگر آماده پیش خرید خواهد بود.


چندی پیش هم سونى اعلام كرده بود كه ميزان فروش پلى استيشن 4 از 82 ميليون واحد عبور كرده و اين كنسول با ثبت آمار مالى فوق العاده تا به امروز، همچنان به عملكرد خوب خود در بازارهاى جهانى ادامه مى دهد. همین موضوع باعث شده که با وجود آن که در حال حاضر، در اواخر عمر پلی استیشن 4 و نسل هشتم هستیم، سونی هنوز هم برنامه کاملی برای عرضه بازی های انحصاری جدید برای این کنسول داشته باشد. در ویدیو زیر می توانید جعبه گشایی این کنسول خاص را مشاهده کنید:
بيش از دو دهه و چهار نسل از آغاز فعاليت برند پلى استيشن در صنعت بازى هاى ويديويى گذشته است. اولين مدل پلی استیشن در سال 1995 در بازارهای جهانی عرضه شد و عملکرد خوبش باعث شد تا سونی به کار خود در صنعت بازی های ویدیویی ادامه دهد. در ضمن، حتماً مى دانيد كه از همين برند، پلى استيشن 2 در صدر پرفروش ترين كنسول هاى بازى تاريخ جا گرفته است. انتظار می رود که پلی استیشن بعدی که احتمالا در سال 2019 یا 2020 عرضه می شود هم بتوانید موفقیت دنباله دار کنسول های خانگی سونی را ادامه دهد.


شما با کدامیک از کنسول های پلی استیشن خاطره دارید؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.


The post درون کنسول را در باندل ویژه پلی استیشن 4 پرو ببینید [تماشا کنید] appeared first on .