دو ویدیوی تبلیغاتی جدید برای پرچمداران آتی هواوی منتشر شد

همانطور که می‌دانید کمتر از دو هفته تا زمان معرفی پرچمداران جدید هواوی باقی ‌مانده و تاکنون عکس‌ها و اطلاعات زیادی از این سه موبایل منتشر شده که خبر از وجود بریدگی نمایشگر و دوربین‌های لایکا را در آنها می‌دهد. حال انتشار دو ویدیوی تبلیغاتی رسمی از این خانواده به همراه لو رفتن رندرهای زیادی از کاور‌های آنها، مشخصات جدیدی را برای این پرچمداران مشخص کرده است.


دوربین‌های سه‌گانه‌ای که در مدل‌های گرانتر یعنی پی 20 و پی 20 پرو تعبیه شده شامل یک دوربین معمولی، یک لنز مونوکروم و یک لنز تِلِه فوتوی جدید می‌شود.تیزر و دعوت‌نامه‌ی رویداد «Mooore» که درواقع مراسم رونمایی از این پرچمداران است، به دوربین سه گانه‌ی یاد شده اشاره داشت، حال هواوی ویدیو‌های تبلیغاتی جدیدی از این محصولات منتشر کرده که عملکرد یکی از لنز‌های یاد شده را تشریح می‌کند.
یکی از این ویدیو‌های تبلیغاتی «نزدیکتر ببین» نام داشته و به لنز تله فوتو‌یی با قابلیت بزرگنمایی اپتیکال سه برابری در پرچمداران جدید هواوی اشاره دارد. این نوع لنز برای اولین بار است که توسط شرکت هواوی در پرچمدارانش تعبیه می‌شود و همزمان خانواده پی ۲۰ هوآوی اولین موبایل هایی هستند که به این نوع لنز مجهز می شوند چرا که تمامی موبایل‌های پیشرفته تنها قادرند بزرگنمایی اپتیکال دو برابری را فراهم آورند.
ویدیوی تبلیغاتی دیگر با نام «روشن‌تر ببین» منتشر شده و ممکن است به قابلیت‌ عکس‌برداری در نور کم اشاره داشته باشد چرا‌که دوربین‌های ساخته شده توسط لایکا از یک لنز واید با گشودگی دهانه لنز f/1.6 به همراه یک لنز معمولی با گشودگی دریچه f/2.6 بهره می‌برد.


از سوی دیگر در قسمتی از این کلیپ به هواوی اشاره می شود که:


«یک نور حرفه ای در دستان شماست تا پرتره‌هایی خیره کننده را فراهم آورد.»


این مطلب شاید به تعبیه‌ی ویژگی‌های depth-of-field یا portrait lighting اشاره داشته باشد. از آنجایی‌ که‌ سه پرچمدار جدید هواوی از بریدگی نمایشگر بهره می‌برند، احتمال می‌رود تمام ویژگی‌های پیشرفته دوربین‌های نسل فعلی را در خود داشته باشند.از سوی دیگر Roland Quandt یکی از منابع آگاه صنعت تلفن‌های هوشمند با انتشار پستی در توییتر، رندر‌های جدیدی از کاور‌های رسمی سه پرچمدار جدید هواوی منتشر کرده است.
به گفته‌ی این شخص سه مدل کاور ماشین، رنگی و سیلیکونی برای هرکدام از این سه تلفن هوشمند عرضه‌ خواهند شد که نمونه‌هایی از آنها را در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید.


با این حال باید تا تاریخ هفتم فرودین ماه صبر نمود و دید که این پرچمداران به چه قابلیت‌هایی مجهز خواهند بود و حدس‌های کارشناسان تا چه درست بوده است.


The post دو ویدیوی تبلیغاتی جدید برای پرچمداران آتی هواوی منتشر شد appeared first on .