میلیون‌ها نفر ماهیانه به تجربه‌ی بازی اسکایریم می‌پردازند

در حالی که حدودا 7 سال از انتشار بازی اسکایریم در سال 2011 برای سه پلتفرم پلی‌ استیشن 3، ایکس باکس 360 و رایانه‌های شخصی می‌گذرد، این سوال برای بسیاری به وجود آمده که چرا شرکت بتسدا همچنان این بازی را برای پلتفرم‌های جدید نیز منتشر می‌کند؛ نسخه‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان این بازی در سال 2016 و نسخه‌ی نینتندو سوییچ نیز در سال 2017 در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.


در چنین شرایطی، یکی از طرفداران حاضر در رویداد گیم‌لَب (Gamelab) بارسلونا از تاد هاوارد پرسید که چرا بتسدا با معرفی و عرضه‌ی کنسول‌های جدید، نسخه‌ی اختصاصی اسکایریم را برای این کنسول‌ها نیز عرضه می‌کند. هاوارد نیز در پاسخ گفت اگر می‌خواهید عرضه‌ی نسخه‌های جدید اسکایریم را متوقف کنیم، از خرید آن‌ها صرف نظر کنید. در ادامه می‌توانید پاسخ کامل هاوارد به این پرسش را مطالعه کنید:


حتی در حال حاضر و پس از گذشت 7 سال از عرضه‌ی بازی، میلیون‌ها نفر ماهیانه به تجربه‌ی اسکایریم می‌پردازند. به همین دلیل نیز نسخه‌های جدید این بازی را منتشر می‌کنیم. [بنابراین] اگر می‌خواهید عرضه‌ی نسخه‌های جدید را متوقف کنیم، از خرید آن‌ها صرف نظر کنید.


بازی Skyrim


هاوارد در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد اتفاقی که در حال حاضر با بازی اسکایریم رخ می‌دهد، بخشی از یک روند عمومی و همگانی در صنعت بازی سازی جهان است. برای درک بهتر این موضوع، می‌توان به بسیاری از ناشران بزرگ اشاره کرد که بازی‌های محبوب و کلاسیک خود را با اعمال بهبودهایی برای پلتفرم‌های جدید منتشر می‌کنند.


هم اکنون که این خبر نوشته می‌شود، نسخه‌ی معمولی و نسخه‌ی ویژه (Special Edition) این بازی به ترتیب در رتبه‌های 36 و 32 لیست بازی‌هایی قرار دارند که بیشترین ساعات تجربه‌ را در استیم به نام خود ثبت کرده‌اند. اگر با نسخه‌ی ویژه‌ی این بازی آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم به این لینک مراجعه کنید.


The post میلیون‌ها نفر ماهیانه به تجربه‌ی بازی اسکایریم می‌پردازند appeared first on .