نخستین تیزر رسمی از موبایل گوگل پیکسل 3 منتشر شد

بعد از افشای اخبار فراوان از موبایل معرفی نشده گوگل پیکسل 3 اکس ال طی اوایل ماه جاری میلادی، تلاش های کمپانی ساکن مانتین ویو برای انتشار قطره ای اخبار مربوط به این دیوایس اندکی بیهوده به نظر می رسد؛ زیرا از همین حالا هرآنچه لازم است بدانیم را می دانیم.


احتمالاً به همین خاطر هم باشد که گوگل رویکردی محافظه کارانه در قبال پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال در پیش گرفته و سعی می کند مشتریان بیش از اندازه هایپ نشوند. به تازگی گوگل تصویر تیزری از این خانواده منتشر کرده و باید گفت که تیزر این کمپانی، یکی از ساده ترین تیزرهایی است که طی چند وقت اخیر مشاهده کرده ایم.


تصویر تیزر گوگل پیکسل 3


در صورتی که به یکی از صفحات گوگل استور که لینک آن در پایین قرار گرفته مراجعه کنید، تصویری شامل یک عدد «3» بزرگ به همراه جمله «Get the Scoop - اخبار دست اول را دریافت کن» به نمایش در می آید و با کلیک روی دکمه Sign Up، می توانید در خبرنامه دستگاه عضو شده و از آخرین اطلاعات رسمی درباره آن باخبر شوید.


به محض ثبت نام می توانید منتظر دریافت اخباری مربوط به رویداد نهم اکتبر باشید؛ تاریخی که به صورت رسمی از گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال رونمایی خواهد شد. ساده تر از این نمی شود، مگر نه؟


The post نخستین تیزر رسمی از موبایل گوگل پیکسل 3 منتشر شد appeared first on .